Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Üye Bilgisi
D-CAT
D-CAT
Ali YILDIRIM

D-CAT’in sağladığı çözümlerde en önemli amaç, iş modellerini kısaltarak veya yeniden tasarlayarak firmaların iş ekosistemlerine değer katmaktır. Sadece müşterilerden gelen projeleri sonuçlandırmakla kalmayıp, bir sonraki projenin ne olabileceği konusunda da danışmanlık yapan yapısı ile bir çözüm ortağından çok, bir iş ortağı mentalitesiyle çalışır. 

D-CAT; diğer firmalara verdiği danışmanlık, eğitim ve proje yönetimli çözümlerinin yanı sıra, kendi projelerini de üreten ve uygulayan, bu sayede teknoloji çözümlerinin tek başına yeterli olmayıp, iyi tasarlanmış iş modelleri ile desteklenmesi gerektiğinin bilincinde olan bir ekibe sahiptir. 

"Uygulanan bir proje ne kadar üstün teknolojili olursa olsun, ne kadar üstün görsellere sahip olursa olsun, yatırım geri dönüşünü sağlayamazsa o iş  şirkete bir değer katmamıştır.” bilinciyle hareket eden iş analistlerimiz ve teknik ekibimiz ROI (Return on Investment) hesaplarınızın pozitif çıkması için çalışır. 

D-CAT; müşterilerine tam çözümler sunmanın yanı sıra mevcut projeler ve altyapı ile entegrasyon çalışmalarında da müşterilerini yalnız bırakmaz. Sahip olduğu platform know-how’ını günden güne arttırmanın yanı sıra, belirli bir takım platformlarda da iş ortaklarıyla iş birliği içerisinde çalışır. 

En büyük yatırımı insanlarına yapan D-CAT’in en büyük değeri de insanlarından gelir. Dinamik ve gelişim halindeki ekibi sayesinde, büyük şirketlerin hantal yapısından uzakta, hızlı karar alan, bu kararları hızla uygulayan ekibiyle projelerinize ivme kazandırır.

D-CAT; firmalara verdiği kurumsal çözümlerin yanı sıra kendi bünyesinde geliştirdiği projeleri de öz kaynakları ile geliştirip, hayata geçirmek gibi bir amaca da hizmet eder.

D-CAT; genç, öğrenmeye açık ve tecrübeli ekibinin yeni teknolojileri sürekli takip etmesi, bu teknolojilerin teorisini ve uygulanmasını öğrenmesi ve uygulaması için gerekli ortamları sağlayarak; Türkiyedeki kurumsal firmaların internet ve mobil platformlar ile desteklenebilecek iş modellerini ortaya çıkarmak ve bu konularda çözümler sağlamak amacıyla kurulmuştur.

D-CAT misyonu, Türkiye’deki orta ve büyük ölçekli organizasyonlar için; iş süreçlerini kısaltmak, kolaylaştırmak ve bu süreçlerin takibini mümkün kılmak amacıyla uygulamalar geliştirmek olan ve gerektiği yerde, pazarda kendisini ispatlamış uygulama sağlayıcıları ile işbirliği yapan bir teknoloji firmasıdır.

Sunulan Ürün ve Servisler 
    •   SMS, MMS, IVR Mobil Servis Alt Yapısı
    •   Mobil Ödeme
    •   Uluslararası Çağrı Sonlandırma
    •   İş Zekası – SAP Business Objects
    •   JAVA/IBM Yazılım Geliştirme